Ветеран 2-ї світової війни разом з волонтерами РГБ відвідали Алею Слави

Ветеран 2-ї світової війни разом з волонтерами РГБ відвідали Алею Слави

Лічені одиниці справжніх ветеранів живуть сьогодні в мирній Одесі. На жаль, здоров’я їх вже не те, що було раніше. Ось і Любов Корніївна Яременко, яка пройшла всю війну медсестрою, вже багато років не була на Алеї Слави. А на Алеї у Любові Корніївни похований чоловік – полковник Яременко Євген Михайлович, льотчик, учасник звільнення Одеси.

На щастя, в житті жінки-ветерана з’явився друг, котрий вирішив допомогти втілити її бажання покласти квіти біля меморіальної дошки на честь чоловіка, що пішов з життя в далекому 75-му. Доброволець Дмитро познайомився з Любов’ю Корніївною в шпиталі та з того часу підтримує її і добрим словом, і ділом. Так як жінка вже декілька місяців не ходить, нам знадобився інвалідний візок, який нам люб’язно надали чудові волонтери шпиталю Тетяна та Оксана. Наші молоді активісти допомагали та супроводжували ветерана від квартири до Алеї та назад. І всі ми безмежно раді, що подорож пройшла спокійно, тому що Любові Корніївні 94 роки, що, безумовно, викликало у всіх учасників подорожі серйозне хвилювання. Але наша Героїня повернулась додому в гарному настрої, хоча і під враженням гірких спогадів, але горда тим, що зробила такий подвиг і здолала такий нелегкий для неї шлях. Також на Алеї ми познайомились с Борисом Сергійовичем – ветераном, котрий з двома палицями здолав шлях з Молдаванки, що зараз напевно можна порівняти з тими труднощами, котрі він подолав, коли після закінчення війни йшов пішки з Польщі додому. Дуже почесно і приємно для нас було підвезти ветерана додому. Доречі, Борису Сергійовичу 89. Такі наші справжні ветерани – ні в кого нічого не просять, виживають самі та за допомогою добрих людей. А скільки їх залишилось в місті та області? По офіційним даним, 14. 

Сьогодні наші Герої побажали всім нам здоров’я та миру – щоб ми ніколи не знали того, що довелось взнати їм. Ми ж побажали ветеранам здоров’я та нових зустрічей в доброму здоров’ї на наступну річницю їхньої перемоги. Дякуємо вам, наші Герої. Героям Слава!

Поділитися статтею