Переселенця, інваліда 1 групи Дмитра знову виселяють / Направили звернення в департамент соцполітики Одеської області

Переселенця, інваліда 1 групи Дмитра знову виселяють / Направили звернення в департамент соцполітики Одеської області

 

В громадську організацію «Рада Громадської Безпеки» звернувся громадянин України Матвєйчук Дмитро з проханням допомогти у скрутній ситуації з житлом, що склалась внаслідок переселення з зони АТО в 2014 р. Матвєйчук Д. – інвалід 1 групи, що виїхав з м.Донецьк після початку бойових дій.

У 2014 р. Дмитро був поселений разом з іншими тимчасово переміщеними громадянами в санаторії “Куяльник”, де проживав протягом 2 років 6 місяців. Потім чоловік потрапив до лікарні, де знаходився на лікуванні протягом 1 року. Після виписки виявилось, що Дмитро залишився і без роботи, і без житла. Тоді довелось повернутись в санаторій “Куяльник” – Діма влаштувався працівником по ремонту інвалідних візків. В рахунок оплати праці переселенцю надали житло та харчування в санаторії.

На даний момент санаторій “Куяльник” закривають на ремонт і знову Дмитру Матвєйчуку необхідно терміново шукати житло. Враховуючи нагальну необхідність, написали звернення в департамент соціальної та сімейної політики Одеської області. Сподіваємось на швидку реакцію чиновників.

 

24281689_1471706799594824_2013070857_o

 

Поділитися статтею