Друге засідання консультаційної ради з багатостраждального плану зонування території міста Одеса

Друге засідання консультаційної ради з багатостраждального плану зонування території міста Одеса

Вчора відбулося друге засідання консультаційної ради з багатостраждального плану зонування території міста Одеса або «зонінгу».
Остаточно проект зонінгу повинні затвердити в кінці вересня на сесії міськради. Сказати, що на даний момент проект перебуває в катастрофічному стані з безліччю помилок – це нічого не сказати. Але консультаційна рада думає інакше. У свою чергу, замість того, щоб коригувати проект відповідно до Генплану, не порушувати законодавство і будівельні норми, члени ради створюють лише видимість роботи.
Судячи з усіх цих дій консультаційної ради можна зробити висновок: Одеська мерія, в особі віце-мера і за сумісництвом голови консультаційної ради В’ячеслава Шандріка, усіма способами намагається «просувати» вигідний їм зонінг. Активно допомагає їм у вирішенні цього питання заступник начальника міського управління архітектури та містобудування Марат Касимов. Відповідно, міська влада зараз активно «пресує» обласні управління, щоб отримати позитивні висновки.
Сьогодні ж «Рада Громадської Безпеки» та Самооборона Майдану Одеси були присутні на сесії депутатської комісії з зонінгу. На сьогоднішньому засіданні депутатська комісія за рекомендацією заступника начальника міського управління архітектури та містобудування Марата Касимова проголосували за розгляд проекту зонінгу 21 вересня на черговій сесії муніципальних зборів. Відео: https://youtu.be/-rqUIxCvIBs
Але весь цей «Шапіто» не замислювався про те, що в Одесі їм не все дозволено. В Одесі існує ряд патріотичних організацій, які зі свого боку не дозволять провести сесію, на якій спробують затвердити в такому вигляді план зонінгу. Крім одеських організацій в місті досить обурених громадян, які не хочуть, щоб в один чудовий день замість парку біля їхнього будинку з’явилася заправка або черговий ЖК, або ж чергове Боже Благословіння.
МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ВИНЕСТИ ПИТАННЯ ЗОНІНГУ НА СЕСІЮ МІСЬКРАДИ!


Поділитися статтею