Вважаємо за необхідне терміново відкрити кримінальне провадження за фактом незаконних дій директора Державного бюро розслідувань Романа Труби / Заява Генеральному прокурору України

Вважаємо за необхідне терміново відкрити кримінальне провадження за фактом незаконних дій директора Державного бюро розслідувань Романа Труби / Заява Генеральному прокурору України

Вважаємо за необхідне терміново відкрити кримінальне провадження за фактом незаконних дій керівництва ДБР, а саме директора Державного бюро розслідувань Романа Труби за ст. 111 (державна зрада), ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу. 

    Ще за часів Євромайдану в діяльності нинішнього директора ДБР можна було побачити руку країни-агресора РФ. Наприклад, Труба замішаний у скандальній справі проти євромайданівця Андрія Шевціва. Прокурор клопотав про невиїзд Шевціва за межі Львова. Він приїхав на допомогу студентам, які їхали на Майдан у Київ. Так чоловік зі свідка став підозрюваним. Справу, звичайно, згодом закрили – після перемоги Революції гідності. Однак Роман Труба так і не потрапив під люстрацію за переслідування євромайданівця. Натомість прокурор отримав підвищення і переїхав до Києва.

  Зараз Роман Труба активно співпрацює з екс-регіоналом Андрієм Портновим, який після втечі у Росію у 2014 р. повернувся 19 травня 2019 року в Україну. Так 30 серпня 2019 року на проросійському сайті Страна.юа цитують Портнова у статті “Портнов дал ключ, как ГБР установить виновных в бойне 2 мая в Одессе”, що починається наступним чином: “Известный юрист Андрей Портнов, который выступил заявителем в уголовном производстве, открытом ГБР против экс-спикера парламента Андрея Парубия по мотивам трагических событий в Одессе 2 мая 2014 года, направил в Госбюро расследований свое предложения по первоочередным следственным действиям.” (Джерело https://strana.ua/news/219735-delo-protiv-parubija-portnov-predlozhil-hbr-plan-sledstvennykh-dejstvij-v-proizvodstve-o-trahedii-v-2-maja-odesse.html). Тобто юрист президента-зрадника тепер вирішив бути тіньовим генпрокурором України, давати вказівки державним органам? А такі дії голови ДБР Труби вказують на пропагандистську лінію країни-окупанта РФ з метою дестабілізації ситуації в Україні та Одесі. 

    Отже, враховуючи вищезазначене, просимо:

  1. Відкрити кримінальне провадження за ст. 111 (державна зрада), ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу. 
  2. Перевірити зв’язок між Романом Трубою та агентом російських спецслужб Андрієм Портновим. 
  3. Провести розслідування, пов’язане з впливом Романа Труби, як агента російських спецслужб, у справі 2-го травня 2014 року.

 

рябряб 2

Поділитися статтею