Як голова ДБР Труба та колишній радник Януковича Портнов намагаються дискредитувати всі досягнення Революції Гідності та України? / Звернення Генеральному прокурору України, Президенту‌ ‌України‌ та Голові Служби безпеки України

Як голова ДБР Труба та колишній радник Януковича Портнов намагаються дискредитувати всі досягнення Революції Гідності та України? / Звернення Генеральному прокурору України, Президенту‌ ‌України‌ та Голові Служби безпеки України

Написали звернення Президенту України Зеленському В.О., Голові Служби безпеки України Баканову І.Г. та Генеральному прокурору України Рябошапці Р.Г. з вимогою не допустити помсти та дуже вірогідного реваншу антиукраїнських сепаратистських настроїв, які надходять з боку зрадника інтересів України та українського народу Андрія Портнова, який був радником В.Януковича та заступником голови Адміністрацій президента під час Майдану. Просимо невідкладно прийняти належні заходи для встановлення справедливості. Не допустити протизаконних дій та рішень директором Державного бюро розслідувань щодо покарання тих, хто відстоював незалежність нашої держави та не дозволив захопити Одесу у 2014 році.

До нас надійшла інформація, що Р.Труба тісно співпрацює з А.Портновим, а також виконує його розпорядження, який за лекалами ФСБ Росії намагається дискредитувати всі досягнення Революції Гідності та України, яка протягом цього часу йде європейським шляхом.

А.Портнов за допомогою Р.Труби намагається викривити факти щодо страшних подій в Одесі, що сталися 2-го травня 2014 року та направити розслідування хибним шляхом.

Нагадаємо, що 02.05.2014 слідчими Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розпочато кримінальне провадження №42014160000000186 за фактом службової недбалості, вчинено службовими особами ГУМВС України в Одеській області під час проведення ходи 02.05.2014 за Єдину України та виниклих масових заворушень, яка призвела до загибелі людей, а також за фактом неналежного виконання службових обов’язків службовими особами Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, що призвело до захоплення 04.05.2014 приміщень адмінбудівлі та за фактом перевищення службових обов’язків службовими особами ГУМВС України в Одеській області при прийнятті рішення про звільнення із ІТТ 64 осіб, затриманих раніше за вчинення злочину.

Кваліфікація: ст. 365 ч. 3, 367 ч. 2 КК України.

З 28.02.2014 Труба Р.М. призначений на посаду першого заступника начальника Головного слідчого управління – начальника слідчого управління ГПУ.

З 16.07.2014 Труба Р.М. обіймав посаду заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ.

З 17.09.2014 Труба Р.М. обіймав посаду начальника управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ.

В грудні 2014 утворено управління спеціальних розслідувань ГПУ, начальник управління Горбатюк С.

Вказане кримінальне провадження передане для розслідування до Управління спеціальних розслідувань ГПУ.

Таким чином, з 02.05.2014 по січень 2015 року кримінальне провадження розслідувалося під безпосереднім керівництвом начальника управління ГПУ Труби Р.М. Протягом вказаного часу (до січня 2015) у кримінальному провадженні до відповідальності притягнуто лише декілька осіб – керівників міліції Одеської області, які допустили масові заворушення та незаконно звільнили з ІТТ затриманих учасників масових заворушень, один з яких оголошений в розшук. 

Але далі розслідування не пішло. Особи, винні в загибелі учасників масових заворушень не встановлені. Також не були встановлені особи, які були ініціаторами та замовниками.

Отже можно зробити висновок, що всі розслідування під керівництвом Труби Р.М., що стосувалися подій 2-го травня 2014 році в Одесі на Куликовому полі та у Домі Профспілок були навмисно ровалені. Це призвело до реабілітації винних та дало можливість відчути себе безкарними та впевнитися в бездіяльності Закону України. І тепер, використовуючи корупційни схеми та зв’язки, намагаються позбутися захисників України, тих хто має змогу не допустити захоплення України, зокрема Одеси. 

Враховуючи вищесказане, просимо:

  1. Ретельно провести службову перевірку діяльності Романа Труби у 2014-2015рр на займаній посаді. Ми вбачаємо як мінімум службову халатність та можливу зраду державних інтересів.
  2. За результатами перевірки розпочати кримінальні провадження щодо дій Р.Труби .
  3. Ініціювати процедуру його звільнення з посади директора ДБР.

 

photo_2019-09-10_10-51-25 (3)photo_2019-09-10_10-51-25 (2)

Поділитися статтею