Збір підписів за закриття Генерального консульства Російської Федерації в Одесі розпочато

Збір підписів за закриття Генерального консульства Російської Федерації в Одесі розпочато

Звернення одеситів до депутатського корпусу Одеської міської та обласної рад з ініціативою проголосувати за закриття Генерального консульства Російської Федерації в Одесі

 

З метою збереження безпеки одеситів, громадян України та інших держав в туристичному центрі Півдня України громадська організація «Рада Громадської Безпеки» ініціює збір підписів за закриття Генерального консульства Російської Федерації в Одесі.

 

Враховуючи рішучі дії світового співтовариства у боротьбі з військовою підтримкою РФ війни в Сирії, збройною анексією Криму, неоголошеною війною РФ на українському Донбасі, гібридною інформаційною війною та незаконним втручанням у політику інших держав, просимо депутатів Одеської обласної та міської рад використати повноваження, надані громадою міста Одеси, та прийняти консолідоване рішення щодо необхідності закриття Генерального консульства Російської Федерації в Одесі.

 

Наголошуємо, що вищезазначена дипломатична установа країни-агресора є розплідником “русского мира РФ” на Півдні України – на тій території країни, де починаючи з 2014 р. куратори РФ в будь-який спосіб намагаються дестабілізувати ситуацію та призвести до вторгнення військовим/ терористичним/ пропагандистським шляхом. Протягом 4-х років поспіль одесити та державні служби протистоять агресії РФ задля збереження миру та високого рівня безпеки для місцевих мешканців, туристів з України та інших країн.

 

Окремо варто наголосити, що Одеська область межує з підконтрольною Російській Федерації зоною – невизнаним Світом Придністров’ям, що фактично є окупованою РФ частиною Республіки Молдова. Наслідком безпосередньої територіальної близкості Одещини до Придністров’я є можливість для агентурної мережі РФ постійно підтримувати зв’язки і координуватися з Консульством РФ в Одесі, що підтверджується показами шпигунів ворожої розвідки, спійманими Службою безпеки України в Одеській області.

 

Враховуючи необхідність збереження миру та стабільності в Одесі під час неоголошеної війни з РФ, вимагаємо врахувати думку одеситів та проголосувати за закриття Генерального консульства РФ в Одесі на найближчій сесії міської та обласної рад, звернувшись до Прем’єр-міністра та Президента України.

Поділитися статтею