Згадаймо 2016 рік, що минає: кілька яскравих моментів кожного місяця діяльності РГБ

Згадаймо 2016 рік, що минає: кілька яскравих моментів кожного місяця діяльності РГБ

СІЧЕНЬ – З ініціативи РГБ проведено розслідування крадіжки гуманітарної допомоги керівництвом одеського відділення українського Червоного Хреста в особі Тамари Барнич, завдяки чому розкриті корупційні схеми даної організації по всій країні. Барнич відсторонена./ Зібрали повну інформацію і надали звіт по передачі волонтерами РГБ 9 автомобілів різним підрозділам в зоні АТО.

yanvaryanvar-2
ЛЮТИЙ – Допомогли зібрати кошти для перекладу культової книги Сергія Лойко «Аеропорт»./ Передали корми для чотирилапих мешканців притулку для бездомних кішок і собак “Ковчег”

fevral-2fevral

 

БЕРЕЗЕНЬ – Спільно з Одеською філією Української асоціації інвалідів АТО, за підтримки NATO і Міністерства соціальної політики України, провели чотириденний семінар «Психологічна допомога і супровід осіб, які пережили психотравмуючу подію»./ Передали генератор бійцям 53-й ОМБр.

mart-2mart

 

КВІТЕНЬ – За підтримки Британської Ради в Україні та благодійного фонду “Молода громада” провели фестиваль «Green Park. Настрій – весна ». В ході підготовки до заходу провели прибирання Дюковського парку, де згодом пройшов дводенний фестиваль./ Завдяки допомозі волонтерів РГБ два бійця полку “Азов” отримали документ, що дозволяє тимчасове проживання в Україні.

aprelaprel-2

 

ТРАВЕНЬ – Запобігли спробу захоплення Іллічівського олійжиркомбінату в м.Чорноморськ./ Запобігли виходу на свободу активного сепаратиста Мефьодова.

maj-2maj

 

ЧЕРВЕНЬ – У військово-патріотичному таборі “Український Опір – Одеська Січ” за підтримки РГБ пройшов дводенний тренінг з тактичної медицини./ Допомогли придбати систему очищення води та кондиціонер для військового шпиталю.

iyun-2iyun

 

ЛИПЕНЬ – Відвідали новоспеченого начальника-“смотрящэго” одеської фітосанітарії Тофана, який згодом був спійманий на великому хабарі та відсторонений./ Допомогли повернути гроші постраждалим від шахраїв в сфері оренди квартир.

iyuliyul-2

 

СЕРПЕНЬ – Організували відпочинок на морі для 19 сімей учасників АТО з інших міст./ Допомогли в організації весілля пораненого героя Вадима.

avgust

avgust-2

 

ВЕРЕСЕНЬ – У військово-патріотичному таборі «Український Опір – Одеська Січ» за підтримки ГО «Рада Громадської безпеки» інструктори навчально-тренінгового центру «Добробут» (Київ) провели масштабний дводенний тренінг з надання першої допомоги при масовій та бойовій травмі для військовослужбовців Національної гвардії , Прикордонної служби, служби з надзвичайних ситуацій, лікарів станції швидкої допомоги та активних громадян./ Допомогли з переїздом вдові нашого захисника.

sentyabrsentyabr-2

 

ЖОВТЕНЬ – За підтримки РГБ та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні Одеська філія Асоціації інвалідів АТО почала реалізовувати інформаційно-освітню програму для учасників АТО./ 50 коробок льодяників від кашлю відправили бійцям 18-ти підрозділів в зоні АТО

oktyabr-2oktyabr

 

ЛИСТОПАД – Викрили відомого шахрая, котрий багато років орудував в РФ, а потім перевів свій “бізнес” в Одесу./ Завдяки спільним зусиллям РГБ та громадських організацій «Час дії» і ГО «Наша військова справа», що почали розбиратися зі справою розвалу держ. підприємства Міністерства оборони України «Одеський завод будівельних матеріалів», створено спеціальну комісію МО.

noyabr-2noyabr

 

ГРУДЕНЬ – Запобігли проведенню концерта пропутінської православної співачки Копилової./ Волонтери РГБ та «Український Опір – Одеська січ» доставили гуманітарну допомогу і гостинці захисникам в Донецьку область.

dekabr-2

dekabr

 

 

 

 

 

 

Поділитися статтею