Звернення ГО Одеси до Президента України з приводу небезпечного посилення впливу кадирівських елементів під кураторством Халіда Мусаєва

Звернення ГО Одеси до Президента України з приводу небезпечного посилення впливу кадирівських елементів під кураторством Халіда Мусаєва

Громадські організації міста вважають за необхідне терміново звернутись до Президента та повідомити про загострення ситуації в Одесі внаслідок поширення криміналу за вказівками Мусаєва Халіда Абдулвахітовича.
На початку 2000-х рр. чеченець за походженням Мусаєв Х.А. починав свою так звану кар’єру в Україні з незаконного захоплення землі громади Одещини. Найяскравіший “здобуток” на цій ниві – привласнення земельної ділянки, на якій розташований авторинок “Куяльник”. В процесі реалізації злочинних схем Мусаєв налагоджував зв’язки з корумпованими суддями, правоохоронцями та прокурорами. З плином часу та поширенням мережі впливових компаньйонів з числа державних високопосадовців Халід Мусаєв фактично інтегрувався в державну чиновницьку систему Одеси.
Мусаєв Халід Абдулвахітович всупереч Закону України має подвійне громадянство – України та Російської Федерації. Саме ця особа була затримана правоохоронцями Білорусі в Мінську. Там він відбув 5 діб в слідчому ізоляторі, а згодом був депортований в Російську Федерацію. Дана інформація прямо підтверджує подвійне громадянство Мусаєва та незаконність отримання ним українського громадянства, та вказує на зв’язок з ФСБ РФ.
З початком російської збройної інтервенції в Україну Мусаєв Х.А. став ще й представником інтересів Рамзана Кадирова в Одесі. Свою дружбу з пропутінським лідером кадирівців Мусаєв не приховує, та навіть навпаки – цей факт він використовує для залякування громадян та бізнес, з подальшим привласненням чужої нерухомості, встановленням контролю над підприємствами, покривання незаконних оборудок, тощо.
Все це відбувається на п’ятому році неоголошеної війни РФ проти України, коли на окупованих українських територіях діють кадирівці – кримінальні елементи, що зрадили свою Батьківщину, вільну Ічкерію, та підкорились ставленику Путіна Кадирову. Всі ми добре пам’ятаємо кадирівські злочини проти людяності – жорстокі вбивства та тортури (відрізання кінцівок, вирізання патріотичних чи військових татуювань, зняттям скальпу) українських військовополонених, розчленування людських тіл, хизуванням вбивствами та знущаннями на камеру, відрізанням голів та іншими нелюдськими діями.

Одесити вкрай занепокоєні, що на 5-му році неоголошеної війни з РФ в українському місті безкарно, під прикриттям корумпованих державних високопосадовців, займаються бандитизмом агенти Кремля. Саме тому звертаємось до Президента з проханням вжити найжорсткіших законних дій та ліквідувати мережу кадирівських кураторів на Півдні України та в Одесі зокрема.
Просимо Президента доручити Службі безпеки України зупинити розквіт кримлівського тероризму та кадирівського бандитизму в мирних українських містах. Просимо Президента взяти цю справу на особистий контроль.

 

41452194_316073922290094_6084518428364767232_n   41521130_271877743444785_9094114635304402944_n

Поділитися статтею